Dotykačka

Pokud nepotřebujete velkou pokladnu, můžete se snadno obejít s aplikací. Jednou z variant je program Dotykačka pro operační systém Android.

Dotykačka je ke stažení zdarma v obchodu Google Play, poté funguje po dobu 30 dní zdarma. Jakmile si aplikaci důkladně otestujete, musíte si zvolit jeden ze dvou tarifů. Dotykačka Snadno vás vyjde měsíčně na 289 Kč bez DPH a obsahuje všechny funkce potřebné pro vystavování účtenek. Dotykačka Naplno stojí při tříletém úvazku 413 Kč bez DPH (jinak 590 Kč/měsíc) a je navíc doplněna o funkce pro práci se skladem.

K dispozici jsou dále tři komplexní řešení s tiskárnou, šuplíkem a dalším příslušenstvím.

Dotykačka Mobilní je základním řešením sestávajícím z tabletu a tiskárny 58mm účtenek, kterou připojíte přes bluetooth. Stojí 4 990 Kč bez DPH.

Dotykačka Univerzální s pořizovací cenou 9 990 Kč bez DPH obsahuje dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 8″, stabilní stojan a tiskárnu účtenek se šířkou role 80 mm.

Dotykačka Kompletní stojí 13 990 Kč (bez DPH) a obsahuje kromě dotykové obrazovky s aplikací Dotykačka ještě stojan, kovový šuplík na peníze, tiskárnu 80mm účtenek a čtečku čárových kódů.

Web s informacemi: www.dotykacka.cz/eet

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.