O2 eKasa

O2 nabízí své EET řešení pod názvem eKasa. Měsíční paušál za provozování služby odpouští, pokud prodejce vygeneruje dostatečný měsíční obrat platebními kartami.

O2 eKasa se v základní podobě skládá z dotykové pokladny se stojanem, tiskárny na účtenky, platebního terminálu pro platby kartami a SIM karty pro datové připojení. V této podobě stojí 4 995 Kč (bez DPH), což je částka, kterou stát vrací formou odpočtu z daně. K základnímu balení můžete dokoupit řadu příslušenství, jako jsou tiskárny do kuchyně, přenosnou bluetooth tiskárnu, nebo šuplík na peníze.

Měsíční poplatek za službu O2 eKasa činí 499 Kč bez DPH, tj. 603,79 Kč s DPH. V případě, že tržby zaplacené karetním terminálem překročí v rámci kalendářního měsíce 50 000 Kč, je v následujícím zúčtovacím období uplatněna sleva měsíčního paušálu 50 %. Pokud tržby zaplacené karetním terminálem překročí v rámci kalendářního měsíce 100 000 Kč, je v následujícím zúčtovacím období paušální poplatek snížen na nulu.

O2 eKasa může být k systému finanční zprávy připojena přes libovolnou síť Wi-Fi, nebo přes mobilní sítě, které máte v ceně měsíčního paušálu. Platební terminál zvládá připojení přes bluetooth nebo USB, podporuje karty magnetické, čipové i bezkontaktní. Tiskárna používá pro tisk účtenek roli papíru o šířce 58 mm.

Stránka s informacemi: www.o2.cz/podnikatel/elektronicka-evidence-trzeb

Stránka s nabídkou příslušenství: www.o2.cz/podnikatel/492314-ekasa

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.