Vodafone ePokladna

Vodafone nabízí řešení pro EET formou aplikace pro mobilní telefon nebo tablet. Jako dokoupitelné příslušenství je k dispozici tiskárna účtenek. Operátor dokáže zprostředkovat zapůjčení karetního terminálu.

Aplikace je ke stažení pro operační systémy Android a iOS. Operátor kromě toho vybírá měsíční paušál v rámci jednoho ze tří programů.

Vodafone ePokladna Mini stojí měsíčně 149 Kč bez DPH, 180 Kč s DPH. Kromě společných funkcí umožňuje mít v aplikaci uloženo osm editovatelných položek, pro které lze snadno vystavit účtenku.

Vodafone ePokladna Standard stojí měsíčně 248 Kč bez DPH, 300 Kč s DPH. Zahrnuje společné funkce a dále neomezený počet položek ceníku,

Vodafone ePokladna Komplet stojí měsíčně 347 Kč bez DPH, 420 Kč s DPH. Vedle společných funkcí obsahuje podporu pro restaurace a kavárny, CRM systém, správu skladu, tisk objednávek pro kuchyň a účtování podle jednotlivých stolů.

Společnými funkcemi je možnost ovládat aplikaci v češtině, angličtině a vietnamštině, možnost připojit tiskárnu účtenek nebo karetní terminál.

Stránka s podrobnostmi: www.vodafone.cz/podnikatele/specialni-sluzby/epokladna

K dokoupení je tiskárna Bixolon R200Iii, kterou Vodafone doporučuje pro operační systémy Android a iOS,

a také tiskárna RONGTA RPP 200, která je doporučena jen pro operační systém Android.

K vysvětlení důležitých pojmů připravil Vodafone video:

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.